KASETA DO CZYSZCZENIA ZŁĄCZY ŚWIATŁOWODOWYCH SP-OC500 KASETA DO CZYSZCZENIA ZŁĄCZY ŚWIATŁOWODOWYCH SP-OC500
Producent: Spacetronik
Cena: 113,30 zł (netto: 92,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OSŁONA SPAWU MECHANICZNEGO OSM-MS1*P5 OSŁONA SPAWU MECHANICZNEGO OSM-MS1*P5
Producent: INNY
Cena: 15,08 zł (netto: 12,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PUSZKA ABONENCKA TB-02H PUSZKA ABONENCKA TB-02H
Producent: INNY
Cena: 10,49 zł (netto: 8,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC FAST-SC OPTON SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC FAST-SC OPTON
Producent: OPTON
Cena: 11,90 zł (netto: 9,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC/APC FAST-SC-APC SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC/APC FAST-SC-APC
Producent: INNY
Cena: 12,17 zł (netto: 9,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA SP-OSM32 1310 / 1550 nm 0.2 mW Spacetronik ŹRÓDŁO ŚWIATŁA SP-OSM32 1310 / 1550 nm 0.2 mW Spacetronik
Producent: Spacetronik
Cena: 665,12 zł (netto: 540,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
PRZEŁĄCZNICA PPOK-4 PRZEŁĄCZNICA PPOK-4
Producent: INNY
Cena: 36,73 zł (netto: 29,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ZASOBNIK NA ŚCINKI OPTYCZNE ZNO-1 ZASOBNIK NA ŚCINKI OPTYCZNE ZNO-1
Producent: INNY
Cena: 64,34 zł (netto: 52,31 zł )</