ARTYKUŁY I PORADY
Produkt dnia
Wkrętarka akumulatorowa 20V Li-Ion 30Nm bez baterii
Wkrętarka akumulatorowa 20V Li-Ion 30Nm bez baterii
68,31 zł 55,54 zł
szt.
KAMERA IP BCS-TIP4201AIR-IV - 1080p 3.6 mm
KAMERA IP BCS-TIP4201AIR-IV - 1080p 3.6 mm
901,59 zł 733,00 zł
szt.
Forch L278 Żywica naprawcza poliestrowa 1000g
Forch L278 Żywica naprawcza poliestrowa 1000g
88,75 zł 72,15 zł
szt.
KABEL HDMI-25-PP 25m
KABEL HDMI-25-PP 25m
224,52 zł 182,54 zł
szt.
Pistolet do malowania mini HVLP 150ml 0,8mm
Pistolet do malowania mini HVLP 150ml 0,8mm
69,55 zł 56,54 zł
szt.
Forch L298 Farba do znakowania premium Czerwony 500ml
Forch L298 Farba do znakowania premium Czerwony 500ml
30,00 zł 24,39 zł
szt.
TRANSFORMATOR WIDEO TR-1RJ-HD*P2
TRANSFORMATOR WIDEO TR-1RJ-HD*P2
19,36 zł 15,74 zł
szt.
BEZPRZEWODOWY PRZEDŁUŻACZ PILOTA VT2-SIG
BEZPRZEWODOWY PRZEDŁUŻACZ PILOTA VT2-SIG
123,03 zł 100,02 zł
szt.
Promocje
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
HOT PRODUKT !!!
SKRĘTKA UTP/K5/305M/MTC METACON
SKRĘTKA UTP/K5/305M/MTC METACON
1,13 zł 0,92 zł
szt.
UCHWYT KAMERY BR-180M
UCHWYT KAMERY BR-180M
6,98 zł 5,67 zł
szt.