Produkt dnia
Drukarka etykiet Smart Label Printer 620 (USB)
Drukarka etykiet Smart Label Printer 620 (USB)
305,00 zł 247,97 zł
szt.
Sztyca do kosy piła łańcuchowa
Sztyca do kosy piła łańcuchowa
99,36 zł 80,78 zł
szt.
Forch P306 Środek do pielęgnacji tworzyw sztucznych 5l
Forch P306 Środek do pielęgnacji tworzyw sztucznych 5l
160,00 zł 130,08 zł
szt.
KABEL HDMI-1.0-PP 1m
KABEL HDMI-1.0-PP 1m
11,54 zł 9,38 zł
szt.
KABEL HDMI-25-PP 25m
KABEL HDMI-25-PP 25m
224,52 zł 182,54 zł
szt.
Forch Pasta do naprawy układu wydechowego 170g
Forch Pasta do naprawy układu wydechowego 170g
18,90 zł 15,37 zł
szt.
Narzędzie wielofunkcyjne pneumatyczne
Narzędzie wielofunkcyjne pneumatyczne
108,05 zł 87,85 zł
szt.
Polerka samochodowa 150mm 950W
Polerka samochodowa 150mm 950W
209,90 zł 170,65 zł
szt.
BLEBOX STEROWNIK BRAM GATEBOX WIFI ANDROID IOS
BLEBOX STEROWNIK BRAM GATEBOX WIFI ANDROID IOS
229,00 zł 186,18 zł
szt.
Promocje
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
866,79 zł 818,63 zł 704,71 zł 665,55 zł
szt.
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Koszt dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbezpieczniej:
    Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalne firmy kurierskie INPOST, UPS, DHL, DPD. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
    Maksymalna waga standardowej paczki to 30 kg.
  • Paczkomaty
    Na życzenie klienta wysyłamy również towar poprzez PACZKOMATY
    Rozmiar A 8 x 38 x 64 cm
    Rozmiar B 19 x 38 x 64 cm
    Rozmiar C 41 x 38 x 64 cm
    Rozmiar towaru musi być dostosowany do rozmiarów A, B lub C w przeciwnym wypadku towar wysyłany jest za pośrednictwem kuriera.
  • Najtaniej:
    INPOST to najtańsza opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST jako przesyłka standardowa.

 

Koszt dostawy

Całkowity koszt dostawy zamówienia poznasz po dodaniu produktów do koszyka i wybraniu interesującej Ciebie formy dostawy i metody płatności - w podsumowaniu zobaczysz dokładną wartość do zapłaty. Poniżej znajdziesz listę standardowych kosztów dostawy, wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia:

Sposób dostawy

Przedpłata
(przelew lub płatność online)

Pobranie

Czas dostarczenia

Firma kurierska

od 16 zł

od 21 zł

1-2 dni robocze

Poczta Polska
(przesyłka priorytetowa)

od 21 zł

-

2-3 dni robocze

       

Odbiór osobisty

bezpłatnie

bezpłatnie

-

 

Uwaga: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze.