Produkt dnia
Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy 10l elektryczny
Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy 10l elektryczny
132,89 zł 108,04 zł
szt.
Forch S400 Full-Service 400ml
Forch S400 Full-Service 400ml
19,51 zł 15,86 zł
szt.
Forch S426 Pasta aluminiowa 250g
Forch S426 Pasta aluminiowa 250g
90,45 zł 73,54 zł
szt.
EARLY BIRD BMX, S200052, kolor niebieski
EARLY BIRD BMX, S200052, kolor niebieski
805,00 zł 654,47 zł
szt.
MODUŁ AUDIO DS-2FP2020 HIKVISION
MODUŁ AUDIO DS-2FP2020 HIKVISION
229,85 zł 186,87 zł
szt.
Cykliniarka szczotkowa satyniarka 200mm 1800W
Cykliniarka szczotkowa satyniarka 200mm 1800W
819,72 zł 666,44 zł
szt.
Nitownica dźwigniowa 3.2-6.4mm
Nitownica dźwigniowa 3.2-6.4mm
48,44 zł 39,38 zł
szt.
Piła ukośna do drewna z tarczą 210mm
Piła ukośna do drewna z tarczą 210mm
285,66 zł 232,24 zł
szt.
Promocje
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
866,79 zł 818,63 zł 704,71 zł 665,55 zł
szt.