Produkt dnia
Szlifierka stołowa dwukamieniowa 200mm
Szlifierka stołowa dwukamieniowa 200mm
385,02 zł 313,02 zł
szt.
Wkrętarka akumulatorowa 20V Li-Ion 2 baterie
Wkrętarka akumulatorowa 20V Li-Ion 2 baterie
242,19 zł 196,90 zł
szt.
Wkrętarka akumulatorowa 20V Li-Ion 30Nm bez baterii
Wkrętarka akumulatorowa 20V Li-Ion 30Nm bez baterii
62,10 zł 50,49 zł
szt.
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
866,79 zł 818,63 zł 704,71 zł 665,55 zł
szt.
 Termiczna drukarka etykiet Dymo Label Writer 460 Wireless
Termiczna drukarka etykiet Dymo Label Writer 460 Wireless
430,00 zł 349,59 zł
szt.
Piła ukośna do drewna z tarczą 210mm
Piła ukośna do drewna z tarczą 210mm
285,66 zł 232,24 zł
szt.
Drukarka igłowa SP712MD EU GRY (RS232), kolor szary
Drukarka igłowa SP712MD EU GRY (RS232), kolor szary
850,00 zł 691,06 zł
szt.
Promocje
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2T86G2-2I(2.8MM) ACUSENSE - 8.3 Mpx Hikvision
866,79 zł 818,63 zł 704,71 zł 665,55 zł
szt.
New