Produkt dnia
KABEL HDMI-1.0-PP 1m
KABEL HDMI-1.0-PP 1m
11,54 zł 9,38 zł
szt.
Frezarka dolnowrzecionowa 1500W
Frezarka dolnowrzecionowa 1500W
856,98 zł 696,73 zł
szt.
KAMERA IP IPC-CB1C20-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-CB1C20-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUA
367,77 zł 299,00 zł
szt.
Forch P307 Emulsja do czyszczenia tworzyw sztucznych 5l
Forch P307 Emulsja do czyszczenia tworzyw sztucznych 5l
365,00 zł 296,75 zł
szt.
KONWERTER HDMI/VGA+AU-ECO-3
KONWERTER HDMI/VGA+AU-ECO-3
24,01 zł 19,52 zł
szt.
Forch R507 Środek do usuwania silikonu 500ml
Forch R507 Środek do usuwania silikonu 500ml
24,99 zł 20,32 zł
szt.
Promocje
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
DYMO Drukarka etykiet XTL 300 24 mm w zestawie walizkowym, klawiatura QWERTY, 230V
1 310,00 zł 1 216,00 zł 1 065,04 zł 988,62 zł
szt.
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
IBM 10Gbps 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm Duplex LC Connector SFP+ Transceiver Module by Finisar
2 000,00 zł 1 850,00 zł 1 626,02 zł 1 504,07 zł
szt.
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
DRUKARKA TERMICZNA PICCO-2
425,00 zł 405,00 zł 345,53 zł 329,27 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zarejestruj się

Otrzymasz liczne dodatkowe korzyści:

  • podgląd statusu realizacji zamówień
  • podgląd historii zakupów
  • brak konieczności wprowadzania swoich danych przy kolejnych zakupach
  • możliwość otrzymania rabatów i kuponów promocyjnych